Jakie materiały do pakowania wybrać

W co pakować laptop?

Na rynku pojawia się coraz więcej sprzętu komputerowego poleasingowego i używanego.

Jeżeli jesteś sprzedawcą takich laptopów lub notebooków to powinna zainteresować cię oferta na opakowania na laptopy typu flex w systemie zawieszeniowym.

Takie opakowanie składa się z bardzo grubego pięciowarstwowego kartonu oraz tekturowej wkładki z przyklejoną elastyczną i gruba folią. Wygląda takie opakowanie tak jak przedstawiono to na poniższym rysunku.

Opakowanie zawieszeniowe na laptopy

Opakowanie zawieszeniowe na laptopy

Karton jak widzimy ma miejsce na akcesoria z lewej strony, które można zamknąć lewym bokiem. Laptop został włożony pod folię wkładki i zagięty zgodnie z poniższym zdjęciem.

Laptop w opakowaniu zawieszeniowym

Laptop pod elastyczną folią

Opakowania zawieszeniowe na laptopy to nowoczesny i estetyczny sposób pakowania sprzętu komputerowego. Komputer jest dobrze zabezpieczony a zarazem estetycznie zapakowany. Jeżeli zależy ci na renomie Twojej firmy i nie chcesz otrzymywać zwrotów uszkodzonego sprzętu zainwestuj w opakowania na laptopy.

Opisywany system „flex” ma również zastosowanie podczas pakowania butelek oraz tonerów. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo klikając na aktywny link na tej stronie. Strona „Wszystko do pakowania” poleca ten sposób bezpiecznego transportowania laptopów. Dostępne są opakowania na laptopy 17 calowe jak również bardziej popularne piętnastki.

opakowania na sprzęt komputerowy

Zapakowany notebook

Można zakupić także same wkładki z folią membranową, a opakowania zewnętrzne zamówić u producenta kartonu.